Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
(PO-PIA 8-16)
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 30,01 EUR a máte dopravu ZADARMO

 

 

Facebook

Súhlas so spracovaním osobných údajov pre účely použitia funkcie Strážny pes
 1. Súhlas so spracovaním osobných údajov pre účely použitia funkcie Strážny pes

   

  1. Udeľujete týmto spoločnosti TZMO Slovakia s.r.o., so sídlom Diaľničná cesta 29, 903 01 Senec, IČO 36546127, zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I., oddiel Sro, vložka 32672/B (ďalej len "Správca“), aby v zmysle nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) č. 2016/679 o ochrane fyzických osôb v súvislosti so spracovaním osobných údajov a voľnom pohybe týchto údajov a o zrušení smernice 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane osobných údajov) (ďalej len "Nariadenie"), spracovával/a nasledujúce osobné údaje:

  -               emailovú adresu.

   

  1. Emailová adresa bude spracovaná za účelom:
   1. Využitie funkcie Strážny pes - zaslanie e-mailové notifikácie, akonáhle sa zmení Skladovosť / cena zvoleného produktu podľa požadovaných preferencií používateľa.

   

  1. Súhlas na spracovanie udeľujete po dobu 180 dní a to za účelom
   1. Využitie funkcie Strážny pes - zaslanie e-mailové notifikácie, akonáhle sa zmení Skladovosť / cena zvoleného produktu podľa požadovaných preferencií používateľa.

   

  1. Spracovanie osobných údajov je vykonávané Správcom osobných údajov, osobné údaje však môžu spracovávať aj títo spracovatelia:
   1. Poskytovateľ služby Eshop-rychlo, prevádzkovanej spoločnosťou Golemos s.r.o., sídlom Zátkovo nábřeží 448/73, 370 01, České Budějovice, ČR;……………
   2. Prípadne ďalší poskytovatelia spracovateľských softvérov, služieb a aplikácií, ktorých však v súčasnej dobe spoločnosť nevyužíva.

   

  5. Osobné údaje nebudú poskytnuté mimo územia EÚ.

   

  6. Súhlas so spracovaním je možné vziať kedykoľvek späť a to zaslaním emailu na kontaktnú adresu .................. so žiadosťou o odhlásenie alebo kliknutím v prijatom maile Strážneho psa.

   

  1. Vezmite prosíme na vedomie, že podľa Nariadenia máte právo:

  -         vziať súhlas so spracovaním osobných údajov kedykoľvek späť, toto späť vzatie bude mať za následok odstránenie e-mailové adresy z funkcie Strážny pes.

  -         požadovať od Správcu informáciu, aké Vaše osobné údaje spracúva,

  -         vyžiadať si u Správcu prístup k Vašim spracovávaným osobným údajom a požadovať o ich kópiu,

  -         u automatizovane spracovaných osobných údajov na ich prenositeľnosť,


  -         nechať Vaše spracovávané osobné údaje aktualizovať, opraviť alebo požadovať obmedzenie ich spracovania,

  -         požadovať od spoločnosti vymazanie Vašich osobných údajov, pokiaľ sa nejedná o osobné údaje, ktoré je Správca povinný alebo oprávnený ďalej spracovávať podľa príslušných právnych predpisov,

  -         na účinnú súdnu ochranu, ak máte za to, že Vaše práva podľa Nariadenia boli porušené v dôsledku spracovania Vašich osobných údajov v rozpore s týmto Nariadením,

  -         v prípade pochybností o dodržiavaní povinností súvisiacich so spracovaním osobných údajov sa obrátiť na Správcu alebo na Úrad na ochranu osobných údajov.

   

Nezmeškajte novinky, akcie a zľavy

Informácie pre zákazníkov

O nás

Ako nakupovať

Obchodné podmienky

Kde nás nájdete

TZMO Slovakia, s.r.o.

Diaľničná cesta 29

903 01 Senec

Kontakt
Logo
Mgr. Iveta Dančová
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk